Ruletka, blackjack, czy poker?

Ruletka, baccarat, blackjack, czy poker. Każdą z tych gier dostaniesz dosłownie we wszystkich kasynach online. Przed rozpoczęciem gry warto sprawdzić jej warunki, bo różne kasyna mogą oferować różne wersje. Jeśli nie chce Ci się czytać możesz spróbować swoich sił w wersji demo. Pozwala ona na darmową grę, ale też nie oferuje wygranych. Od kasyna dostajesz wirtualne punkty czy żetony do wykorzystania i za nie grasz. Gdy się skończą wystarczy odświeżyć stronę i znów naliczane są od nowa. W taki sposób w praktyce możesz zapoznać się z zasadami gier.

Szczególną uwagę trzeba zwrócić wybierając ruletkę. Może być ona dostępna w dwóch wersjach – europejskiej i amerykańskiej. W tej pierwszej na stole i kole obrotowym znajdziesz jedno 0, w drugiej zaś 0 i 00. Co to oznacza dla gracza? większe lub mniejsze prawdopodobieństwo wygranej. W drugim przypadku kasyno zawsze wygrywa więcej. Najlepszy zakład, czyli Straight Up, polega na trafieniu konkretnej liczby, na której zatrzyma się rzucona kulka. Jest więc różnica, czy masz 37 czy 38 pozycji (bo tyle jest przegródek na kole, czyli tyle jest tam liczb). Poza tym są możliwości różnych zakładów: można obstawiać kilka liczb, albo tak zwane zakłady zewnętrzne, czyli parzyste-nieparzyste, czarne-czerwone. Trafienie liczby 0 lub 00 zawsze oznacza wygraną kasyna, a więc przegraną gracza.

Decydując się na grę w ruletkę warto sięgnąć po jej wersję video. Niektóre kasyna oferują bardzo dobre warunki i przewaga kasyna nad graczem wynosi tylko niecałe 0,5%.